רדיו מנטה

מוזיקה מזרחית

רדיו ישראלי
רדיו ישראלי
לוגו רדיו רדיו מנטה היא תחנת רדיו מזרחית ים תיכונית המשדרת תוכניות מוזיקה דרך רשת האינטרנט בלבד, היא זמינה להאזנה 24 שעות ביממה. לתחנת רדיו מנטה קיים אתר ייעודי המספק מידע בקביעות אודות תעשיית הזמר המזרחית על כל גווניה, הכולל חדשות, רכילות, לוחות הופעות ועוד. בנוסף קיים באתר לוח שידורים קבוע הכולל תוכניות מוזיקה שונות, תוכניות אירוח ומוזיקה ברצף. בין התוכניות הבולטות בשידורי רדיו מנטה ניתן למצוא את  "ניצוץ החיים" עם יוסי ניזרי. "בריזה מזרחית" עם רובי פסקל, "צלילים של אמונה" עם נחמן שגיא, "מנטה מזרחית" עם יוסי בן זימרה  ועוד. בנוסף, לרדיו מנטה שתי תחנות בת: "רדיו סנטר" ו"רדיו בריזה".  רדיו מנטה כוללת קהילת מאזינים מקשת רחבה, אמרגנים ויחצ"נים מתחום המוזיקה המזרחית, ובנוסף- קהילת פורומים פעילה המספקת דיונים וסיקורים בנושא המוזיקה הים תיכונית.

 

יצירת קשר עם רדיו מנטה

089574460
admin_menta@walla.com

רדיו קליק לים התיכון

מוזיקה מזרחית

רדיו ישראלי
רדיו ישראלי
 

לוגו רדיו

רדיו "קליק לים התיכון" הינה תחנת רדיו אינטרנטית על טהרת המוזיקה המזרחית- הים תיכונית. התחנה הוקמה בינואר 2010, וזאת מתוך צורך של מאזיני "רדיו קליק אף אם", האחות הגדולה, לצרוך יותר מוזיקה ים תיכונית. אשר על כן קמו ועשו מעשה: איציק אהרון, ושדרני הרדיו רועי אסף ורענן בוזור. תחנת הרדיו נמנעת מלהשמיע דיווחי תנועה, תכניות אקטואליה, חדשות ופרסומות, אלא מוזיקה מזרחית "נטו". בתחנת הרדיו משמיעים להיטי מוזיקה ים תיכונית מכל הזמנים, הופעות חיות, גרסאות בלעדיות, סינגלים, ועוד. קברניטי התחנה מקפידים להיות באינטראקציה תמידית עם מאזיני התחנה ואף משמיעים לקהל שירים על פי בקשתם דרך אתר הבית של התחנה ודף הפייסבוק שלה.

 

יצירת קשר עם רדיו קליק לים התיכון

כנס לפייסבוק של קליק לים התיכון
צור קשר עם קליק לים התיכון

רדיו חגיגה מזרחית

מוזיקה מזרחית

רדיו ישראלי
רדיו ישראלי
 

 

לוגו רדיו"רדיו חגיגה מזרחית" הינה תחנת רדיו אינטרנטית הפועלת ברשת בלבד ללא תדר FM, וכשמה של התחנה- כן היא: משמיעה מוזיקה ים תיכונית בלבד- מזרחית ויוונית. התחנה פועלת ברציפות החל מחודש מרץ 2011, ובעליה הם אלירן ביסמות ואור אזואלוס. בתחנה זו מושמעות רצועות מוזיקה ברצף 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, ללא מהדורות חדשות דיווחי תנועה ותוכניות מלל. בין היתר ניתן לבקש השמעת שירים על פי בחירת המאזינים ומסירת ד"שים, זאת דרך יצירת קשר עם האתר בקישורים המצורפים כאן בתחתית העמוד.

 

יצירת קשר עם רדיו חגיגה מזרחית

https://www.facebook.com
https://www.hagiga-mizrahit.co.il/


© כל הזכויות שמורות לרדיו ישראל