רדיו ירושלים

101fm

רדיו ישראלי
רדיו ישראלי

רדיו ירושלים 101fm הוקמה  בשנת 1995 במסגרת הענקת הזכיונות לתחנות רדיו אזוריות.
התחנה ממוקמת ב"מלון שלום" בשכונת בית וגן, תחנת הרדיו רדיו ירושלים הינה בבעלותו של איש העסקים הירושלמי מר מיכה לוי שמכהן בנוסף כיושב ראש הדירקטוריון של הרדיו.
בלוח התוכניות של  רדיו ירושלים ניתן למצוא משדרי אקטואליה ארצית ומקומית, משדרי ספורט, סיקור ארועי תרבות בירושלים, תוכניות לצעירים ולנוער, תוכניות בידור, תוכניות ייעוץ, תוכניות מיסטיקה וכמובן גם תוכניות מוסיקה.
רדיו ירושלים מפעילה בנוסף מכללה לרדיו, קורס רדיו למבוגרים ונוער, במכללה לומדים ממגוון תחומי הרדיו: מושגי רדיו, עריכת מוזיקה לרדיו, טכנאות שידור, הגשת תוכניות רדיו, קריינות רדיו ועוד. ברדיו ירושלים משדרים מבזקי חדשות של חדשות 10, מידי שעה עגולה. סלוגן התחנה הוא "תדליק, תידלק!".

רדיו ירושלים – תדרים ואפיקי שידור:
101FM –  ירושלים והסביבה
89.5FM – בית שמש והרי ירושלים
אפיק 309 – בערוצי הרדיו של HOT
אפיק 71 – בערוצי הרדיו של YES
מיקום 11 – בסרגל רדיו ישראל

יצירת קשר עם רדיו ירושלים
כתובת התחנה: רדיו ירושלים, מלון שלום, שחראי 24 ירושלים, מיקוד 91160
ליצירת קשר עם אנשי רדיו ירושלים לחץ כאן

02-6440101

קול הים האדום

101fm

רדיו ישראלי
רדיו ישראלי
 

לוגו רדיו

רדיו קול הים האדום היא תחנת רדיו דרומית-אזורית, היא הוקמה בשנת 1996 וקרואה על שמו של הים האדום השוכן לחופי אילת. מנכ"ל התחנה הוא גיא מרקמן, ותדריה הם 102fm, ו-101fm באיזור הדרום בלבד. פרט למבזקי חדשות קצרים המשודרים בכל השעה עגולה הרדיו עוסק רבות בחדשות מקומיות ובענייני אקטואליה קהילתיים בדרום בכלל ובאילת בפרט. שדרים מפורסמים לא מעטים כיום הם בוגרי התחנה, כמו שי גולדשטיין מרדיו ללא הפסקה, ומושיקו שטרן מרדיוס 100. בין שדריה הבולטים של התחנה כיום ניתן למצוא את סער צברי, בן מזרחי, יוני דביר, אריק בן-אריה ו-ורדה צוברי.

 

יצירת קשר עם רדיו קול הים האדום

08-6340630
צור קשר עם רדיו קול הים האדום


© כל הזכויות שמורות לרדיו ישראל