רדיו אורנים

103.6fm

רדיו ישראלי
רדיו ישראלי
 

 

לוגו רדיו

רדיו אורנים הינה תחנת הרדיו של מכללת אורנים הפועלת החל משנת 2001, וזאת כחלק מהפרויקט החינוכי של רשת קול ישראל. היא פונה לקהל מאזינה באיזור קריית טבעון והסביבה בתדר 103.6fm וכמובן דרך האינטרנט. ביסודה של תחנת הרדיו, היא נועדה כדי לתת מענה לתלמידי מכללת אורנים הלומדים תקשורת, וזאת על מנת שיתנסו בעבודת הרדיו בפועל. יחד עם זאת, התחנה קולטת גם רבים מתושבי האיזור המשתלבים בתפעול התחנה, ויתרה מכך, התחנה הופכת לנקודת מפגש חשובה בין הסטודנטים לקהילה המקומית. בין שידורי התחנה ניתן להאזין לתוכניות מוקלטות כמו גם בשידור חי בנושאי אקטואליה, חדשות מקומיות, תרבות וכמובן- רצועות מוזיקה מכל הסוגים. מנהלת תחנת רדיו אורנים היא ענבל דוארינג.

 

יצירת קשר עם רדיו אורנים

04-9838709
oranim103.6fm@gmail.com

קול רמת השרון

103.6fm

רדיו ישראלי
רדיו ישראלי
 

 

תחנת הרדיו "קול רמת השרון" הינה תחנת רדיו השייכת לפרויקט הרדיו החינוכי הפועל מטעם קול ישראל ומשרדי התקשורת והחינוך, וכן בשותפות תיכון רוטברג ואלון ברמת השרון. התחנה נחשבת באופיה לתחנת רדיו קהילתית,

לוגו רדיו וככזאת, מלב רצועות מוזיקה מכל הז'אנרים היא מספקת בין היתר תוכניות אירוח בנושא קהילה, המוגשים על ידי תושבי הקהילה. לתחנת הרדיו אתר אינטרנט בו ניתן להתעדכן בשידוריה,  ניתן להאזין לה בתדר 103.6fm  ברמת השרון ובסביבתה הקרובה. התחנה פועלת ברציפות החל משנת 2008 ואולפניה ממקומים בתיכון "רוטברג" ברמת השרון.

 

יצירת קשר עם רדיו קול רמת השרון

03-5401166
https://1036.fm/contact-us/


© כל הזכויות שמורות לרדיו ישראל