רשת ב'

89.5fm

רדיו ישראלי
רדיו ישראלי
 רשת ב' היא תחנת רדיו ישראלית של קול ישראל המשדרת בעיקר אקטואליה. רשת ב' הוקמה בתחילת שנות ה-60 כתחנת רדיו נוספת לרשת א' שהייתה תחנת הרדיו הראשונה של קול ישראל ששידרה בעברית. נקראה גם "הגל הקל" משום ששידרה, לצד יומני חדשות, תכניות רבות של מוזיקת פופ שנקראה אז , מוזיקה "קלה", בעוד רשת א' נתפסה כרשת "רצינית" אשר שידרה בעיקר תכניות אומר ומוזיקה קלאסית. רשת ב' הייתה הראשונה לשדר פרסומות ברדיו. עם הקמת רשת ג' ב-1976 עבר תחום מוזיקת הפופ אליה ורשת ב' הפכה לתחנה של חדשות ומוזיקה שקטה. בשנים אלה היא הייתה ידועה בתוכנית המיתולוגית שירים ושערים, שסיפקה עדכונים בשידור חי מהנעשה במגרשי הכדורגל בסוף השבוע. צוות התוכנית כלל את מאיר איינשטיין, אבי רצון, משה קשטן וצוות כתבים מהשטח דוגמת זוהיר בהלול, אליהוא בן און, דני נוימן ואופירה אסייג. כיום מה שמאפיין את רשת ב' הוא קו של חדשות ואקטואליה.
רשת ב' מובילה בהאזנה לרדיו בשעות הבוקר והצהריים עם תוכניות אקטואליה כמו "הכל דיבורים".

לוח שידורים – רשת ב'

רשת ב' – תדר ואזור קליטה:
100.5fm
– הצפון והגליל העליון
92fm – צפת והסביבה
89.5fm – חיפה והסביבה
95.5fm – חיפה והסביבה
103.7fm – חיפה והסביבה
102fm – בית שאן והסביבה
95fm – ירושלים והמרכז, תל אביב רבתי, הנגב וצפון הנגב
95.5fm – ירושלים והמרכז, תל אביב רבתי, הנגב וצפון הנגב, הערבה
103.3fm – באר שבע והסביבה
90.7fm – אילת

יצירת קשר עם רשת ב'

1-599-509-510

רשת ג'

89.5fm

רדיו ישראלי
רדיו ישראלי

 רשת ג' פועלת במסגרת קול ישראל ומשדרת מוזיקה ישראלית.
רשת ג' נוסדה ב- 1976 כתחנת רדיו ישראלית למוזיקת פופ מכל הסוגים, כשהיא מנהלת תחרות עם קול השלום של אייבי נתן ועם גלי צה"ל, בעיקר על לבם ואוזנם של המאזינים הצעירים.

עם עורכי רשת ג' הידועים נמנו טוני פיין, מנחם גרנית, בני דודקביץ, דליה הלר ובין מגישיה: שמירה אימבר, שוש עטרי ז"ל, אבי אתגר, מלאכי חזקיה, מנחם פרי, אהרון פררה, אבי משולם, עופר נחשון, דידי הררי ויוסי סיאס.

בין התכניות הבולטות ששידרה רשת ג' בעבר היו: "קצת אחרת", "שוקו חם","קולבו", מצעדי הפזמונים , "על בטוח" ששודרה בשבתות, "אהבה יומיומית" עם יוסי סיאס ועוד.  רשת גימל הרבתה לשדר שעשועונים נושאי פרסים כמו "יום יום ים" ו"30 בצל".

במהלך השנים הפיקה רשת ג' תקליטים וספרים רבים, תוך שילובם במבצעי שידור מיוחדים ובתוכניות רדיו פופולריות. "ציוניוני הדרך", "אלתורים בירושלים", "חיילים יצאו לדרך" , 101 שירי להקות צה"ל , "אהבה יומיומית", צפיחית בדבש", "שבעים מי יודע", "בחזרה לאושר", "הגדולים של ג'", "תחת שמי מוסקבה", "הליכה בחלום" ו- "אגן הים התיכון" הם רק חלק מהספרים והתקליטים שיצאו ביוזמת רשת ג'.

הופעתם בשנות ה-90 של תחנות הרדיו המקומיות אשר לקחו אליהן חלק ניכר ממאזיניה ומשדרניה היוקרתיים של רשת ג' ויש אומרים גם ניהול לא מקצועי, כל אלה הורידו את רשת ג' מגדולתה ובשנת 1997 הייתה אף כוונה לסגור את התחנה.
ב-2 בנובמבר 1997 פותחת רשת גימל ב"מהפכה העברית", ובמסגרתה משדרת רשת גימל כל היום, כל השבוע, מוסיקה ישראלית, בכל הזרמים והסגנונות. בכך הפכה גימל לרשת הארצית היחידה המוקדשת כל-כולה למוסיקה ישראלית.
ההחלטה לשנות לגמרי את מתכונת השידורים של רשת ג' שיפרה מאוד את אחוזי ההאזנה וכיום היא נחשבת לרשת מצליחה.

לוח שידורים – רשת ג'

רשת ג' – תדר ואזור קליטה:
97.7fm
– הצפון והגליל העליון
88.1fm – צפת והסביבה
105.5fm – חיפה והסביבה
88.9fm – בית שאן והסביבה
97.8fm – ירושלים והמרכז, תל אביב רבתי
89.7fm – תל אביב רבתי
106.9fm – באר שבע והסביבה
89.5fm – הנגב וצפון הנגב, הערבה
104.3fm – הנגב וצפון הנגב
100.5fm – אילת

יצירת קשר עם רשת ג'

1-599-509-510

רדיו ירושלים

89.5fm

רדיו ישראלי
רדיו ישראלי

רדיו ירושלים 101fm הוקמה  בשנת 1995 במסגרת הענקת הזכיונות לתחנות רדיו אזוריות.
התחנה ממוקמת ב"מלון שלום" בשכונת בית וגן, תחנת הרדיו רדיו ירושלים הינה בבעלותו של איש העסקים הירושלמי מר מיכה לוי שמכהן בנוסף כיושב ראש הדירקטוריון של הרדיו.
בלוח התוכניות של  רדיו ירושלים ניתן למצוא משדרי אקטואליה ארצית ומקומית, משדרי ספורט, סיקור ארועי תרבות בירושלים, תוכניות לצעירים ולנוער, תוכניות בידור, תוכניות ייעוץ, תוכניות מיסטיקה וכמובן גם תוכניות מוסיקה.
רדיו ירושלים מפעילה בנוסף מכללה לרדיו, קורס רדיו למבוגרים ונוער, במכללה לומדים ממגוון תחומי הרדיו: מושגי רדיו, עריכת מוזיקה לרדיו, טכנאות שידור, הגשת תוכניות רדיו, קריינות רדיו ועוד. ברדיו ירושלים משדרים מבזקי חדשות של חדשות 10, מידי שעה עגולה. סלוגן התחנה הוא "תדליק, תידלק!".

רדיו ירושלים – תדרים ואפיקי שידור:
101FM –  ירושלים והסביבה
89.5FM – בית שמש והרי ירושלים
אפיק 309 – בערוצי הרדיו של HOT
אפיק 71 – בערוצי הרדיו של YES
מיקום 11 – בסרגל רדיו ישראל

יצירת קשר עם רדיו ירושלים
כתובת התחנה: רדיו ירושלים, מלון שלום, שחראי 24 ירושלים, מיקוד 91160
ליצירת קשר עם אנשי רדיו ירושלים לחץ כאן

02-6440101

רדיו פלפל

89.5fm

רדיו ישראלי
רדיו ישראלי
 

לוגו רדיו"רדיו פלפל" הינה תחנת רדיו אינטרנטית הפועלת החל מה-1 ביולי 2014, חזונה הוא "ליצור בית חדש ויציב, שם ניתן  לשדר בלי תכתיבים חיצוניים". "רדיו פלפל" הינה תחנה המשדרת מוסיקה אך גם תוכניות ריאליטי עם שדרני מפורסמים וכוכבים מהביצה המקומית, חזון התחנה הוא ליצור מצב בו המאזינים יוכלו לתקשר עם שדרני התחנה מכל העולם תוך כדי חוויה אינטרנטית של ממש. בין התוכניות המשודרת התחנה ניתן לשמוע את "עולם הילדים של נתי", "צברי ולעניין", "מאחורי הקלעים עם לוסי דובינצ'יק", "חגיגה לטינית", ועוד. אחרי לוח השידורים של התחנה ניתן לעקוב באתר האינטרנט הידידותי שלהם, כמו כן בדף הפייסבוק של התחנה בו חברים כבר לא פחות מ-3000 עוקבים.

 

יצירת קשר עם רדיו פלפל

077-434-2287
http://www.pilpel


© כל הזכויות שמורות לרדיו ישראל